witamy na stronach
kliniki Dens Stomatologia

Implant czyli wszczep to nic innego jak substytut korzenia zęba. Jest to rozwiązanie które możemy proponować pacjentom z pojedynczymi brakami jak i rozległymi ubytkami zębów. Utrata nawet jednego zeba prowadzi w perspektywie czasu do nieodwracalnych zmian w całym układzie żucia. Implanty stomatologiczne dają możliwość przywrócenia funkcji i komfortu własnych zębów.

dr Igor Glass - BrudzińskiProponujemy państwu leczenie systemem branemark i replace sprawdzonym przez 40 lat doświadczeń lekarzy na całym świecie.
dr Igor Glass-Brudziński
etapy leczenia
Odbudowa protetyczna
Gdy osseointegracja implantu implantuj kością dobiegła końca i został on na stałe umocowany z kością, można przystąpić do formowania dziasła pod przyszłe uzupełnienie protetyczne czyli np. koronę. Do kształtowania dziąsła służy łącznik gojący, który przykręcamy do wszczepu najczęściej na kilka tygodni aż do uzyskania pożądanego efektu. Na implantach możemy budować korony pojedyncze, mosty czy protezy wyjmowane oparte o implanty.

Odbudowa pojedynczego braku jest postępowaniem standardowym i wykonywanym rutynowo.

Proteza całkowita dolna oparta na implantach przy pomocy zaczepów kulkowych dająca pacjentowi znaczny komfort w porównaniu z dotychczasowym bezzębiem.


Uzupełnienie braku skrzydłowego jednostronnego przy pomocy dwóch implantów i opartego o nie mostu wykonanego z ceramiki.

Całkowity brak zębów szczęki . Wprowadzono sześć implantów i przykręcono na stałe korony wykonane z ceramiki. Uzupełnienie bardzo komfortowe. Pacjent nie odczuwa różnicy pomiędzy zębami własnymi.
scroll up
scroll down

Copyright © 2009 Dens Stomatologia
Created by akedo